Pirx

Korzyści ze stosowania VR i AR w logistyce

Usprawnienie łańcucha dostaw

Stwórz aplikację, która pozwoli Ci na łatwiejsze zarządzanie zawartością magazynu lub poinformuje Twoich klientów o terminie dostawy.

Satysfakcja klienta, lojalność marki

Klienci, z którymi pozostajesz w stałym kontakcie, są bardziej lojalni i zadowoleni z Twoich usług. Pozwala to również zapobiec przejęciu ich przez konkurencję.

Obniżenie kosztów

Możliwość sprawnego zarządzania towarami i flotą samochodów pozwali Ci skrócić czas potrzebny na dostawę towaru, jednocześnie obniżając jej koszt.

UVP

Aplikacje, zwłaszcza te wykorzystujące rozwiązania VR & AR to doskonały sposób na zaprezentowanie unikalnych cech Twoich produktów lub usługi.

Jakie rozwiązania tworzymy dla firm transportowych?

Zarządzanie towarem i flotą

Wygodne skanowanie kodów kreskowych i dostęp do zasobów magazynowych z poziomu aplikacji. Sprawne wydawanie towaru oraz zbieranie zamówień i aktualizacja inwentarza. Kontrola czasu pracy kierowców.

Dynamiczne śledzenie samochodów i przesyłek

Dostęp do informacji o przesyłce w czasie rzeczywistym, niezależnie od jej lokalizacji w łańcuchu dostaw. Możliwość sprawdzania położenia poszczególnych samochodów, aktualizowania tras i błyskawicznego reagowania w sytuacjach kryzysowych.

Obsługa klienta (CRM)

Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem (użytkownikiem aplikacji). Przyjmowanie i aktualizowanie informacji o złożonym zamówieniu, podgląd pozycji zamówionych towarów w łańcuchu dostaw.

Wizualizacja łańcucha dostaw (AR, VR)

Wykorzystanie technologii VR do prezentacji posiadanej floty, poszczególnych etapów łańcucha dostaw, oraz jego kluczowych elementów. Funkcje przydatne zarówno w trakcie szkolenia pracowników, jak i negocjacji z kontrahentami.

Jakie branże wykorzystują nasze aplikacje mobilne?

Bankowość i ubezpieczenia

Bezpieczne aplikacje do zarządzania kontem i e-portfelem, przetwarzania płatności, lokalizacji bankomatów oraz prezentacji oferty i instrumentów finansowych.

Handel detaliczny i hurtowy

Intuicyjne aplikacje umożliwiające prezentacje towarów, wgląd w zapasy towaru czy zarządzanie relacjami z klientem. Te stworzone z myślą o Twoich klientach, umożliwiają im dokonywanie zakupów bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Logistyka

Zaawansowane możliwości zarządzania inwentarzem i flotą, śledzenie samochodów, mapy i trasy. Możliwość wizualizacji poszczególnych elementów łańcucha dostaw oraz skanowania kodów i obsługi klientów końcowych z poziomu aplikacji.

Nieruchomości

Wirtualne spacery po nieruchomościach i e-prezentacje obiektów. Zarządzanie relacjami z klientem, lista obiektów w ofercie ze szczegółami oraz kalendarz eventów wraz z zaproszeniami.

Budownictwo

Wizualizacje placu budowy, oferta nieruchomości, informacje o nowych inwestycjach. Zarządzanie umową z poziomu aplikacji. E-szkolenie i wdrażanie pracowników, bezpieczeństwo na placu budowy.

Energetyka, telekomunikacja i inne usługi

Dostęp do rachunków z poziomu aplikacji, zarządzanie planem taryfowym. Prezentacja oferty, wygodna forma bezpośredniego kontaktu na linii firma – klient.

Wykorzystaj aplikacje mobilne w swojej branży

 

Napisz do nas

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Aplikacje mobilne

Na systemy Android, iOS i Windows Phone

Rzeczywistość rozszerzona i wirtualna

Połączenie technologii świata wirtualnego z rzeczywistością.

Spersonalizowane rozwiązania

Stworzone specjalnie dla Ciebie w Unity lub C#

Zobacz nasze przykładowe projekty

 

Przejdź do Portfolio

Współpraca z nami w trzech prostych krokach:

Poznajemy Twój biznes

Z doświadczenia wiemy, że przed każdym biznesem stoją inne wyzwania. Dlatego każdy projekt zaczynamy od poznania Twoich potrzeb i oczekiwań.

Doradzamy i planujemy

Gdy wiemy już, czego oczekujesz, pomagamy Ci dokonać najkorzystniejszego wyboru i wspólnie tworzymy dogodny plan współpracy.

Tworzymy i wspieramy

Po ustaleniu planu działania przystępujemy do kodowania. W zależności od rozmiaru projektu może on być podzielony na kilka etapów.

Zostaw swój adres email lub telefon
a my skontaktujemy się by dobrze poznać Twoje potrzeby
Gotowy do pracy? A może chcesz zadać nam jakieś pytanie?