Pirx

Co sprawia, że coraz więcej firm wykorzystuje VR i AR w marketingu?

Doskonałe narzędzie marketingu treści

Przyciągnij uwagę wykorzystując storytelling w wirtualnej rzeczywistości. Twórz historie, które zmuszają do refleksji, angażują i na długo pozostają w pamięci Twoich odbiorców.

Silne zaangażowanie klienta

Nawiąż silną więź z klientem stosując interaktywne formy reklamy. Marketing, który angażuje odbiorców, wzbudza w nich wiele emocji. Te z kolei sprawiają, że stają się bardziej skłonni do zakupu.

Wizualizacja efektu końcowego

Zastosuj AR i spraw, by potencjalni klienci poczuli się posiadaczami Twoich produktów jeszcze zanim dokonają zakupu. Pomóż im dokonać wyboru wizualizując efekty Twoich usług.

Efekt Viralowy

Konsumenci bardzo chętnie dzielą się interesującymi formami reklamy z innymi. Włączając VR i AR do swojej kampanii reklamowej, masz szansę skupić na sobie ich uwagę i skorzystać z efektu Viralowego.

Jakie rozwiązania tworzymy dla agencji reklamowych i marketingowych?

Virtual Reality Storytelling

Wykorzystujemy wirtualną rzeczywistość, by stworzyć inspirującą historię w środowisku wolnym od rozpraszaczy. Zanurzamy w niej Twoich odbiorców i umożliwiamy im interakcję z otaczającym ich wirtualnym światem.

Aplikacje reklamowe VR i AR

Tworzymy aplikacje wykorzystujące zarówno technologie Virtual i Augmented Reality, które prezentują produkty, ofertę firmy lub mają na celu nawiązanie relacji z użytkownikiem (np. gry lub aplikacje edukacyjne). Możliwość wykonania aplikacji w charakterze podwykonawcy (white label).

Instalacje eventowe

Kodujemy aplikacje wykorzystujące urządzenia Oculus Rift i Microsoft Kinect dla centrów handlowych i eventowych, na targi, koncerty czy inne wydarzenia (nie tylko branżowe). Oferujemy również pomoc przy tworzeniu samych instalacji i wsparcie techniczne podczas imprezy.

Prezentacje produktów i usług

Prezentacje produktów i usług w świecie wirtualnym. Dajemy klientom możliwość ich obejrzenia i przetestowania w wirtualnym środowisku oraz dokonania zmian i personalizacji. Dzięki temu możemy pokazać im dokładnie te cechy produkt, których szukają.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Aplikacje mobilne

Na systemy Android, iOS i Windows Phone

Rzeczywistość rozszerzona

Interaktywne aplikacje skupione na potrzebach Twoich klientów.

Wirtualna Rzeczywistość

Prezentacja Twojej oferty w technologii VR

Zobacz nasze przykładowe projekty

 

Przejdź do Portfolio

Współpraca z nami w trzech prostych krokach:

Poznajemy Twoją ofertę

Aby aplikacja spełniała postawione przed nią zadanie, najpierw poznajemy Twoją firmę i jej klientów. Czego od Ciebie oczekują? Jaki problem pomagasz im rozwiązać?

Wybieramy rozwiązania

Następnie planujemy pracę i omawiamy wszystkie szczegóły współpracy. Ustalamy cele marketingowe, zbieramy niezbędne materiały i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Tworzymy

W zależności od Twojej strategii marketingowej przygotowujemy gotowy produkt lub dzielimy naszą pracę na etapy. Na bieżąco informujemy Cię o postępach w naszej pracy.

Zostaw swój adres email lub telefon
a my skontaktujemy się by dobrze poznać Twoje potrzeby
Gotowy, by zainspirować konsumentów do działania?