Pirx

Korzyści ze stosowania VR w branży nieruchomości

Pokazujesz klientom dokładnie to, czego szukają

Stwórz kilka wersji wystroju tej samej nieruchomości i dopasuj prezentację do potrzeb szerszej grupy docelowej. Pokaż potencjalnym klientom dokładnie to, na czym im najbardziej zależy.

Obniżasz koszty i oszczędzasz czas

Prezentacje w rzeczywistości wirtualnej są dostępne 24/7. A spotkania na żywo możesz umawiać tylko z naprawdę zainteresowanymi klientami, którzy są o krok od podpisania umowy.

Zwiększasz w klientach chęć posiadania

Klienci, którzy spędzają długi czas oglądając wybraną nieruchomość w wirtualnym świecie, tworzą silną więź emocjonalną z wybranym miejscem. Są przez to bardziej skłonni do zakupu.

Masz dostęp do szerszego grona kupujących

Dzięki VR, również Twoi klienci mogą oszczędzać czas, oglądając wybrane nieruchomości z dowolnego miejsca na świecie. I o dowolnej porze – niezależnie od pory otwarcia Twojego biura.

Jakie rozwiązania tworzymy dla firm z branży nieruchomości?

Wirtualny spacer

Zwiedzanie wnętrz Twoich nieruchomości przez klientów z dowolnego miejsca na świecie. Możliwość zaplanowania całej wizyty użytkownika w nieruchomości, wraz z omówieniem i prezentacją poszczególnych pomieszczeń.

Panorama 360°

Panoramy to budżetowa wersja wirtualnego spaceru. Dajemy Twoim klientom możliwość „rozejrzenia się” po wnętrzu wybranej nieruchomości czy obejrzenia otaczającego ją terenu (bez wykorzystania gogli VR i elementów wirtualnej rzeczywistości)

Personalizacja wnętrz

Tworzymy kilka wersji tych samych pomieszczeń, w zależności od tego kim są Twoi klienci. Przenosimy do wirtualnej rzeczywistości i personalizujemy zarówno pojedyncze pomieszczenia, jak i całe nieruchomości wraz z wyposażeniem.

Aplikacje mobilne

Kalendarz eventów i prezentacja Twojej oferty w telefonie Twoich klientów. Możliwość informowania osób zainteresowanych wybranymi lokalami mieszkaniowymi i komercyjnymi o planowanych prezentacjach.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Aplikacje mobilne

Wyszukiwarka ofert i wygodny sposób komunikacji z klientem

Rzeczywistość rozszerzona

Materiały marketingowe, które sprzedają o wiele skuteczniej.

Wirtualna Rzeczywistość

Prezentacje nieruchomości, filmy VR i panoramy 360°

Zobacz nasze przykładowe projekty

 

Przejdź do Portfolio

Współpraca z nami w trzech prostych krokach:

Poznajemy Twój biznes

Każda współpraca zaczyna się od poznania Twojej oferty, założonych celów i specyfiki grupy docelowej oraz rynku. Dopiero po takim wywiadzie wiemy, czego oczekiwać mogą od Ciebie obecni i potencjalni klienci.

Doradzamy i planujemy

Wnikliwie analizujemy zebrane informacje i szukamy rozwiązań, które pomogą Ci dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć sprzedaż. Niezależnie od rodzaju oferowanych nieruchomości i rynku, na którym operujesz.

Tworzymy i dostarczamy

Zbieramy niezbędne materiały i przystępujemy do pracy. By mieć pewność, że dostarczymy produkt zgodny z oczekiwaniami, na bieżąco przesyłamy informacje o postępach i omawiamy poszczególne etapy pracy.

Zostaw swój adres email lub telefon
a my skontaktujemy się by dobrze poznać Twoje potrzeby
Zacznij prezentować nieruchomości 24/7 i przyciągnij więcej kupujących