Pirx

Korzyści ze stosowania AR i VR w sprzedaży i Public Relations

Twoje prezentacje sprzedażowe są skuteczne

Rzeczywistość rozszerzona pozwala przyciągnąć uwagę Twoich odbiorców i pokazać im znacznie więcej niż oferują standardowe narzędzia. Zwiększa to pragnienie posiadania Twojego produktu.

Szybciej i łatwiej nawiązujesz więź z grupą docelową

Virtual Reality ma ogromny wpływ na emocje. Z kolei AR to doskonały sposób na zaintrygowanie konsumentów. Wykorzystując emocje sprawisz, że Twój przekaz będzie o wiele mocniejszy.

Docierasz do szerokiego grona odbiorców

Wykorzystując VR i AR, możesz angażować odbiorców z różnych części świata. Co więcej, jeżeli zainspirujesz ich swoją kampanią, chętnie podzielą się nią z innymi przyciągając nowych odbiorców.

W prosty sposób personalizujesz przekaz

Aplikacje AR i VR umożliwiają personalizowanie doświadczeń na różnych etapach sprzedaży i tworzenie przekazu, który jest dopasowany do indywidualnych oczekiwań klienta.

Jakie rozwiązania tworzymy, by zwiększyć Twoją sprzedaż lub pomóc Ci osiągnąć efekty PR-owe?

Aplikacje pomagające rozwiązać problemy klientów

Wzmocnij więź z obecnymi i przyszłymi klientami. Tworzymy aplikacje, które pokazują użytkownikom możliwości rozwiązania problemów z wykorzystaniem Twoich produktów i usług. Zapoznajemy Twoich potencjalnych klientów z najważniejszymi wartości Twojej firmy.

Instalacje VR i AR na targi branżowe

Tworzymy interaktywne aplikacje i instalacje na targi branżowe, które przyciągną uwagę uczestników do Twojego stoiska i zaprezentują Twoją ofertę w sposób, który zachęci ich do skorzystania z Twojej oferty. Wykorzystujemy między innymi Oculus Rift i Microsoft Kinect.

Prezentacje sprzedażowe

Aplikacje mobilne stworzone z myślą o indywidualnych użytkownikach. Demonstracje produktowe dla zespołów handlowców, wykorzystujące rzeczywistość rozszerzoną, wirtualną i gogle VR – zaprojektowane jako element szkoleniowy lub do wykorzystania podczas spotkań u klienta.

Aplikacje mobilne CRM

Aplikacje pozwalające pozostać w bezpośrednim kontakcie z klientem. Wysyłanie aktualizacji dotyczących zamówienia, informacji o promocjach czy nowej ofercie. Budowanie relacji klienta z marką.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Aplikacje mobilne

Na telefony z systemem Android, iOS lub Windows Phone

Rzeczywistość rozszerzona

Interaktywne aplikacje, które angażują konsumentów w proces sprzedażowy.

Wirtualna Rzeczywistość

Prezentacja Twojej firmy i produktu, filmy VR, panoramy 360°

Zobacz nasze przykładowe projekty

 

Przejdź do Portfolio

Współpraca z nami w trzech prostych krokach:

Omawiamy Twoje cele

Wszystko zaczyna się od pierwszej rozmowy. Najważniejsze, to poznać Twoje potrzeby i zrozumieć cele oraz wyzwania stojące przed Twoją firmą. Porozmawiamy także o Twoich klientach, produkcie oraz branży, w której działasz.

Ustalamy indywidualną strategię

Zarówno działania z zakresu Public Relations, jak i sprzedaż wymagają indywidualnego podejścia. Właśnie dlatego starannie planujemy każdy etap, wspólnie opracowujemy plan działania i szukamy najlepszych rozwiązań.

Przystępujemy do pracy

Po ułożeniu planu działania i zebraniu niezbędnych materiałów rozpoczynamy kodowanie. Na tym etapie szczególnie doceniamy regularny feedback, który pozwala nam unikać wprowadzania ewentualnych zmian po zakończeniu pracy.

Zostaw swój adres email lub telefon
a my skontaktujemy się by dobrze poznać Twoje potrzeby
Zacznij czerpać realne korzyści z wirtualnych technologii