Pirx

Dlaczego prezentacje produktów wykorzystujące VR i AR są skuteczne?

Pokazują więcej niż zwykła oferta

Zaprezentuj swoim klientom, jak powstają Twoje produkty. A może sprzedajesz nieruchomości? W kilka sekund przenieś ich z targów wprost do gotowego mieszkania.

Pomagają stworzyć więź emocjonalną z produktem

Wprowadź klientów w świat wirtualny i pozwól im na bliskie doświadczenie Twojego produktu lub usługi jeszcze przed zakupem. Zbuduj silną więź emocjonalną z Twoją marką.

Łatwiej je spersonalizować

Wykorzystaj rzeczywistość rozszerzoną do zaprezentowania w danej chwili dokładnie tego, co jest najważniejszą wartością danego klienta w jego procesie zakupowym.

Efekt WOW

Wirtualna rzeczywistość to nadal nowinka na rynku. Bez problemu przykuje uwagę i sprawi, że to właśnie Twoja prezentacja zostanie przez nich zapamiętana na dłużej.

Co oferujemy?

Aplikacje mobilne

Rozwiązania mobile VR i aplikacje wykorzystujące rzeczywistość rozszerzoną . Dajemy użytkownikom możliwość odbycia wirtualnego spaceru po Twojej firmie i poznania bliżej Twojego produktu (a nawet przetestowania go i obejrzenia) w wirtualnym środowisku.

Instalacje i aplikacje na eventy i targi branżowe

Przyciągamy uczestników targów do Twojego stoiska tworząc interaktywną prezentację Twojego produktu lub firmy. Dajemy im możliwość poznania Twojej oferty w niekonwencjonalny, zapadający w pamięci sposób. W zależności od potrzeb, wykorzystujemy Oculus Rift lub Microsoft Kinect.

Wirtualne spacery

Szczególnie popularne w branży turystycznej, nieruchomościach i budownictwie. Możliwość dopasowania wyświetlanego obrazu (np. wnętrz oferowanego mieszkania lub hotelu) do preferencji odbiorcy i dotarcia do szerokiego grona klientów.

Rozwiązania dla eCommerce

Wirtualne przymierzalnie ubrań. Wizualizacja (i możliwość przetestowania) oglądanych w Twoim sklepie produktów przy użyciu gogli VR. Prezentacja produktów w miejscu ich wykorzystania (np. w wirtualnym mieszkaniu).

W jakich branżach można wykorzystać prezentacje VR lub AR?

Z uwagi na swoją wszechstronność zastosowania, prezentacje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii sprawdzają się w prawie każdej firmie. Sukces prezentacji produktowej nie zależy od branży, a od tego, czy zaprezentujesz w niej dokładnie to, czego szukają w Twojej ofercie potencjalni klienci. Poniżej tylko kilka przykładów branż, w których mieliśmy przyjemność pracować:

 • Nieruchomości
 • Budownictwo
 • Odzież i moda
 • E-handel
 • Bankowość i finanse
 • Ubezpieczenia
 • Edukacja i oświata
 • Służba zdrowia
 • Motoryzacja
 • Turystyka
 • Energetyka
 • Rolnictwo

Dowiedz się, jak VR i AR mogą pomóc zwiększyć sprzedaż właśnie Twojej firmie

 

Napisz do nas

Co wyróżnia naszą pracę?

Nasze prezentacje stworzone są dla Twoich klientów

Wiemy, w jaki sposób przedstawić Twoją ofertę tak, by zainteresowała potencjalnych kupujących. Skupiamy się zawsze na tych aspektach Twojej pracy, które są dla nich najważniejsze i pomagają w budowaniu zaufania. A stąd już tylko krok do dokonania transakcji.

Tworzyliśmy prezentacje w wielu branżach

Doświadczenie zdobywaliśmy (i nadal zdobywamy) pracując z klientami o odmiennie różnej ofercie. Niezależnie od tego, czy oferujesz usługi finansowe, czy zajmujesz się importem lub transportem, znajdziemy taki sposób pokazania Twoich usług, który pomoże Ci dotrzeć do nowych odbiorców.

Dbamy o przejrzystą komunikację

Szczegółowo omawiamy wszystkie aspekty naszej współpracy. Dzięki temu wiemy, jakich rozwiązań użyć, by pomóc Ci zrealizować Twoje cele. Oczywiście, pozostajemy z Tobą w stałym kontakcie przez cały okres tworzenia aplikacji, by móc szybko i sprawnie reagować na ewentualne zmiany.

Zobacz nasze przykładowe projekty

 

Przejdź do Portfolio

Współpraca z nami w trzech prostych krokach:

Rozmawiamy

Żeby stworzyć dobrą prezentację Twojej oferty, musimy przede wszystkim poznać Twój biznes i Twoich klientów. Każdy projekt zaczynamy od zebrania niezbędnych informacji o branży, produkcie i grupie docelowej.

Planujemy

Wiedząc już, jaki jest Twój produkt i czego oczekują Twoi klienci, przechodzimy do planowania. Ustalamy terminy i etapy pracy oraz omawiamy możliwe warianty projektu. Celem jest wybór tego, który okaże się najkorzystniejszy.

Tworzymy

Bierzemy się do pracy – kodujemy, testujemy i optymalizujemy. Na bieżąco omawiamy z Tobą postępy. Pomaga to wprowadzić ewentualne zmiany i dostarczyć Ci gotowy produkt, spełniający wszystkie Twoje potrzeby.

Zostaw swój adres email lub telefon
a my skontaktujemy się by dobrze poznać Twoje potrzeby
Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci zaprezentować Twoją firmę