Pirx

Co osiągniesz stosując odpowiednie rozwiązania VR i AR w produkcji i handlu?

Wzbudzisz zaufanie wśród potencjalnych klientów

Jak powstaje Twój produkt? Jaką drogę przebywa, zanim trafi do klienta? Zaintryguj potencjalnych odbiorców i pokaż im, dlaczego to właśnie Twoja marka jest godna zaufania, a Twoje produkty tym, czego szukają.

Wyróżnisz swoją ofertę na tle konkurencji

Pokaż swoim klientom Twoje produkty i usługi w sposób, w jaki nie robi tego Twoja konkurencja. Wyróżnij swoją firmę i spraw, by prezentacja Twojego produktu była dla klientów niezapomnianym przeżyciem.

Zwiększysz kompetencje swoich pracowników

Użyj interaktywnych aplikacji szkoleniowych, by rozszerzyć wiedzę i kwalifikacje swojej kadry. Stwórz złożone symulacje ryzykownych prac, w pełni bezpieczne dla pracowników dzięki rzeczywistości rozszerzonej.

Zmniejszysz koszty prac badawczych i projektowych

Dzięki VR możesz pracować nad prototypami swoich produktów bez zużywania drogich materiałów. Co więcej, nad projektami w rzeczywistości wirtualnej mogą pracować zespoły z różnych stron świata.

Jakie rozwiązania tworzymy, by wspomóc Twój dział produkcji?

Aplikacje szkoleniowe

Rzeczywistość rozszerzona na hali produkcyjnej. Aplikacje, które umożliwiają szkolenie dowolnej liczby pracowników podczas pracy (w tym bez obecności instruktora). Zwiększenie produktywności poprzez udostępnianie pracownikom najważniejszych informacji wielokrotnie podczas wykonywania tych samych czynności, co ułatwia ich zapamiętanie.

Wirtualne prototypy produktów

Zdalna współpraca oddalonych od siebie zespołów projektowych. Prezentacje opracowywanych produktów dla potencjalnych inwestorów. Możliwość analizowania postępów prac i planowania kolejnych etapów na podstawie szczegółowych wizualizacji.

Zarządzanie magazynem z rzeczywistością rozszerzoną

Wygodne skanowanie i inwentaryzacja towarów przy użyciu aplikacji mobilnych. Aplikacje udzielające informacji o towarach (stan magazynowy, położenie, zamówienia) na podstawie kodu z opakowania lub rozpoznania przez aplikację danej sekcji magazynu.

Aplikacje VR i AR o Twojej firmie

„Podręczna” prezentacja oferty Twojego przedsiębiorstwa w telefonie kontrahenta. Możliwość stworzenia filmów VR prezentujących Twoją firmę i materiałów informacyjno-edukacyjnych o Twoich produktach w wirtualnej rzeczywistości.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Aplikacje mobilne

Na systemy Android, iOS i Windows Phone

Rzeczywistość rozszerzona

Interaktywne aplikacje pozwalające bliżej zapoznać się z Twoją ofertą produktową

Wirtualna Rzeczywistość

Prezentacje produktów, filmy VR oraz wirtualne spacery po Twojej firmie

Zobacz nasze przykładowe projekty

Przejdź do Portfolio

Współpraca z nami w trzech prostych krokach:

Poznajemy Twój biznes

Aby przedstawić Twoją firmę i jej ofertę w sposób, który przekona odbiorców do zakupu, najpierw sami musimy ją poznać. Kim są Twoi klienci? Co sprawia, że kupują właśnie od Ciebie?

Szukamy najlepszych form promocji

Na tym etapie wybieramy optymalne rozwiązania i opracowujemy strategię oraz plan prac. Zbieramy również dodatkowe materiały, które będziemy mogli wykorzystać w Twojej aplikacji.

Kodujemy – realizujemy Twój projekt

Po dograniu wszystkich szczegółów możemy przystąpić do tworzenia. Oczywiście, masz nasze pełne wsparcie zarówno w trakcie, jak i po wykonaniu i wdrożeniu projektu.

Zostaw swój adres email lub telefon
a my skontaktujemy się by dobrze poznać Twoje potrzeby
Opowiedz nam, jakie produkty chciałbyś pokazać swoim klientom