Pirx

Dlaczego Unity?

Rozwiązania na różne platformy

Unity pozwala tworzyć aplikacje webowe zarówno na urządzenia mobilne (iOS, Android, Windows Phone), jak i komputery osobiste.

Stabilność i szybkość działania

Aplikacje stworzone z wykorzystaniem Unity są stabilne, proste w obsłudze i płynnie działają na wielu różnych modelach telefonów.

Wiele rodzajów projektów

Symulacje wnętrz z wykorzystaniem AR & VR, panoramy i wirtualne spacery 360º, prezentacje produktów, wizualizacje danych

Wysokiej klasy efekty graficzne i audio

Unity umożliwia wykorzystanie zaawansowanych efektów graficznych 2D i 3D oraz gwarantuje doskonałą jakość dźwięku.

Jakie branże wykorzystują rozwiązania oparte o Unity?

e-Commerce

Przymierzalnie produktów – zarówno te w pełni wirtualne, jak i wykorzystujące rzeczywistość rozszerzoną. Możliwość dostosowywania produktów do potrzeb użytkownika i personalizacji całego procesu zakupowego.

Cyfrowa rozrywka i edukacja

Animacje, filmy i gry w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Interaktywne aplikacje edukacyjne wymagające większego skupienia i uwagi od użytkowników.

Bankowość i ubezpieczenia

Przejrzysta wizualizacja oferty. Możliwość zaprezentowania użytkownikowi najważniejszych szczegółów dotyczących wybranych instrumentów finansowych wykorzystując VR i AR.

Handel detaliczny i hurtowy

Wciągające prezentacje produktowe, które wyróżnią Twój produkt na tle konkurencji. Wizualizacje historii produktu, możliwość obejrzenia dowolnych elementów oferty oraz ich edycji i personalizacji.

Logistyka

Wirtualne prezentacje floty i tras. Szkolenie przyszłych i obecnych pracowników. Wykorzystanie AR do łatwiejszego zarządzania stanem magazynowym i wyszukiwania produktów.

Nieruchomości

Wirtualne spacery po nieruchomościach - prezentacje obiektów bez względu na lokalizację potencjalnego klienta. Zmiana wystroju wnętrz w zależności od preferencji osoby odwiedzającej.

Budownictwo

Wizualizacje ukończonych budynków, interaktywne prezentacje sprzedażowe i wirtualne spacery. Szkolenie pracowników, tworzenie trójwymiarowych projektów budynku i łatwiejsze zarządzanie zasobami.

Marketing i Reklama

Dynamiczne i interaktywne prezentacje produktów wykorzystujące VR i AR. Możliwość pokazania dowolnego elementu firmy i skupienia się w przekazie marketingowym na elementach najważniejszych dla danego odbiorcy.

Dowiedz się, jak wykorzystać Unity w Twojej branży

 

Napisz do nas

Co wyróżnia naszą pracę?

Programujemy specjalnie dla Ciebie

Każdy projekt tworzony jest od podstaw z uwzględnieniem specyfiki Twojego biznesu. Dopasowujemy nasze rozwiązania do Twojej branży oraz stojących przed Twoją firmą wyzwań i oczekiwań Twoich klientów.

Wiesz zawsze, nad czym pracujemy

Szczegółowo omawiamy każdy aspekt naszej pracy i na bieżąco informujemy Cię o postępach w projekcie. Dzięki temu możemy sprawnie wprowadzać ewentualne zmiany. A Ty wiesz, kiedy spodziewać się końcowego produktu.

Dostarczamy dokładnie to, czego szukasz.

Kluczem do sukcesu jest personalizacja – właśnie dlatego tak ważna jest obustronna współpraca. Będąc z Tobą w stałym kontakcie, możemy dostarczyć Ci dokładnie to, czego potrzebuje Twój biznes i Twoi klienci.

Zobacz nasze przykładowe projekty

Przejdź do Portfolio

Współpraca z nami w trzech prostych krokach:

Poznajemy Twój biznes

Zaczynamy od zebrania informacji o Twojej firmie. Kim są Twoi klienci? Jakie są ich potrzeby? Jaka jest specyfika branży? Co jest Twoim głównym celem?

Doradzamy i planujemy

Mając odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, szukamy idealnie dopasowanego rozwiązania. Planujemy poszczególne etapy pracy i ustalamy terminy ich ukończenia.

Tworzymy i dostarczamy

Z gotowym planem ruszamy do pracy. Stworzenie aplikacji wymaga czasu, dlatego będziemy informować Cię na bieżąco o postępach. Pozostaniemy w kontakcie również po skończeniu projektu.

Zostaw swój adres email lub telefon
a my skontaktujemy się by dobrze poznać Twoje potrzeby
Porozmawiajmy o tym, jak Unity może zmienić Twój biznes