Pirx

Dlaczego AR może pomóc Ci rozwinąć Twój biznes?

Potężne narzędzie sprzedażowe

Aplikacje AR pozwalają wzbogacić proces sprzedaży o dodatkowe informacje i zwiększyć konwersję sklepów internetowych. Doskonale sprawdzają się również jako element prezentacji sprzedażowej.

Interaktywność zwiększająca zaangażowanie

Podobnie jak Twoi pracownicy, również Twoi klienci chętniej wybierają i powracają do aplikacji interaktywnych. Dużo lepiej zapamiętują ich zawartość i są bardziej skłonni skorzystać z oferty, przedstawionej z wykorzystaniem elementów AR

Możliwości szkolenia Twoich pracowników

Wykorzystanie interaktywnych aplikacji AR w procesie szkolenia skraca czas potrzebny na zapamiętanie nowych informacji i zwiększa ich retencję. Pozwala to skrócić czas nauki i skutecznie zwiększyć umiejętności i produktywność kadry.

Szansa na uzyskanie efektu viralowego

Rozwiązania AR w dalszym ciągu wykorzystywane są przez niewielki ułamek firm. Dlatego wciąż niezwykle łatwo o efekt viralowy i darmową reklamę. Oczywiście pod warunkiem, że aplikacja spełni oczekiwania użytkowników.

Co oferujemy?

Mobile AR

Łączymy dwie doskonałe technologie – aplikacje na smartfony i rozszerzoną rzeczywistość. Dajemy Twoim klientom interaktywny produkt, który przyciągnie ich uwagę na dłużej i ułatwi nawiązanie relacji z Twoją marką.

Aplikacje edukacyjne i szkoleniowe

Wykorzystanie obrazu wirtualnego nałożonego na rzeczywiste obiekty pozwala w czasie rzeczywistym przekazać osobie szkolonej najważniejsze informacje – bez obecności instruktora. Przeprowadzony w ten sposób interaktywny trening jest dużo efektywniejszy i może być wykonywany wielokrotnie, np. wykorzystując okulary AR podczas pracy.

Prezentacje biznesowe i produktowe z wykorzystaniem AR

Tworzymy prezentacje zarówno w postaci aplikacji mobilnych, rozwiązań dla e-commerce i firm pragnących sprawić, by ich proces sprzedażowy był bardziej angażujący dla potencjalnych klientów. Projektujemy również aplikacje wykorzystujące urządzenie Microsoft Kinect i pomagamy w tworzeniu instalacji, np. podczas targów.

Rozwiązania indywidualne

Wdrożenie rzeczywistości rozszerzonej w dużych halach produkcyjnych czy montażowych różni się od wymogów małych firm, placówek medycznych czy centrów handlowych. W przypadku niekonwencjonalnych, wieloetapowych projektów stosujemy w pełni indywidualne podejście.

Rozszerzona Rzeczywistość White Label

Jesteś właścicielem agencji marketingowej lub przedstawicielem dużej firmy i szukasz podwykonawców aplikacji AR? Napisz do nas - dla zainteresowanych stałą współpracą przygotowaliśmy specjalne warunki umowy.

Jakie branże wykorzystują rozszerzoną rzeczywistość?

Marketing i reklama

Interaktywna prezentacja produktów i możliwość wirtualnego ich „przetestowania”. Indywidualnie przeżywane doświadczenie zamiast zwykłej reklamy. Gry i aplikacje marketingowe łączące gracza z marką.

Motoryzacyjna

Wykorzystanie okularów AR na hali montażowej. Nałożenie obrazu wirtualnego na maszyny i urządzenia – szkolenie i usprawnienie produkcji. Wykorzystanie elementów AR w samochodach – wyświetlanie informacji dla kierowców na elementach wyposażenia.

eCommerce

Możliwość wirtualnego „przymierzenia” i przetestowania różnych wariantów produktu przed zakupem. Wykorzystanie telefonu i wbudowanej kamery do prezentacji produktów w wybranym przez użytkownika miejscu.

Muzea i galerie sztuki

Interaktywne wystawy. Rozszerzenie statycznych eksponatów o dodatkowe informacje, wyświetlane na ekranach telefonów i przy wykorzystaniu odpowiednich okularów. Możliwość prezentacji alternatywnych wersji wybranych dzieł.

Szkoły i uczelnie wyższe

Rozbudowane aplikacje edukacyjne na telefony komórkowe i tablety. Proces nauki rozszerzony o nowe elementy, angażujące więcej zmysłów i ułatwiające zapamiętywanie nowych informacji.

Branża rozrywkowa

Gry na smartfony wykorzystujące elementy otoczenia. Interaktywne plakaty filmowe. Aplikacje AR zaprojektowane z myślą o uczestnikach eventów.

Dowiedz się, jak AR może zmienić Twój biznes

 

Napisz do nas

Co wyróżnia naszą pracę?

AR dostosowany do Twojej firmy i klientów.

Rozszerzona rzeczywistość może być doskonałym narzędziem marketingowym lub sprzedażowym. Aby tak się stało, tworzymy rozwiązania spersonalizowane – takie, które sprostają wymaganiom Twojej grupy docelowej.

Profesjonalna współpraca od początku do końca

Od pierwszego otrzymanego od Ciebie maila dbamy o to, by odpowiadać na wszystkie Twoje pytania. Wspólnie znajdujemy rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć największe korzyści i stale informujemy Cię o postępach w naszej pracy.

Idealny projekt to ten, gdzie wszyscy wygrywamy

Starannie wybieramy, z kim pracujemy. Jeżeli uznamy, że rozwiązania AR nie sprawdzą się w Twojej firmie, pomożemy Ci znaleźć inny sposób osiągnięcia założonych celów. Zależy nam na tym, by obie strony zyskały na współpracy.

Zobacz nasze przykładowe projekty

 

Przejdź do Portfolio

Współpraca z nami w trzech prostych krokach:

Poznajemy Twoje cele

Każda współpraca zaczyna się od poznania danego przedsiębiorstwa, jego oferty, klientów oraz założonych celów. Dopiero w pełni rozumiejąc specyfikę Twojej działalności, możemy przejść do następnego etapu.

Szukamy rozwiązań

Wiedząc, jakie wyzwania stoją przed Twoją firmą, analizujemy różne rozwiązania i wybieramy te najbardziej obiecujące. Opracowujemy plan prac i zbieramy niezbędne materiały.

Pracujemy i wdrażamy

Przechodzimy do pracy. Na bieżąco zdajemy relację z postępów i prosimy o feedback. Dzięki temu unikamy sytuacji, gdy konieczne jest wprowadzenie niezapowiedzianych zmian już po ukończeniu pracy.

Zostaw swój adres email lub telefon
a my skontaktujemy się by dobrze poznać Twoje potrzeby
Opowiedz nam o Twoim biznesie już dziś