Pirx

Jak VR może pomóc Ci rozwinąć Twój biznes?

Sprzedajesz skuteczniej

Prezentacje VR dają Ci możliwość wzbudzenia w Twoich klientach silnych emocji i przybliżenia tych aspektów Twojej oferty, które są dla nich szczególnie ważne.

Otrzymujesz doskonałe narzędzia współpracy

Twórz szczegółowe prototypy produktów lub symulacje prowadzonych prac. Twój zespół może pracować nad nimi niezależnie od lokalizacji, a Ty minimalizujesz koszty zużytych materiałów.

Zwiększasz produktywność pracowników

Zaoferuj swoim pracownikom wirtualne programy treningowe oparte na technologii VR. Pomóż im podnieść swoje kompetencje i produktywność w nowoczesny i skuteczny sposób.

Uzyskujesz przewagę nad konkurencją

To wciąż niedoceniana technologia. Wprowadzając rozwiązania VR w swojej firmie odpowiednio wcześnie, zyskujesz istotną przewagę nad konkurentami z branży.

Co oferujemy?

Modele i wizualizacje gotowych produktów

Modele produktów w wirtualnej rzeczywistości umożliwiają ich wstępną ocenę pod kątem wyglądu, bezpieczeństwa i tego, czy będą spełniać postawione przed nimi zadania. Pozwalają również wstępnie przetestować ich funkcjonalność i pomagają przyciągnąć inwestorów – opcja polecana zwłaszcza startupom.

Wirtualny spacer

Usługa popularna szczególnie w branży turystycznej i nieruchomości. Wirtualne spacery po nieruchomościach (bez konieczności przyjazdu klienta na miejsce). Odwiedziny w hotelu lub na plaży jeszcze przed dokonaniem zakupu. Przykłady aranżacji wnętrz lokali gastronomicznych czy sal eventowych.

Wizualizacje dla developerów

Oprócz wirtualnego spaceru po gotowym obiekcie przeznaczonego dla przyszłych klientów, specjalnie dla branży deweloperskiej tworzymy wersje 3D planów architektonicznych i wizualizacje placu budowy na poszczególnych etapach.

Aplikacje szkoleniowe

Symulacje sytuacji niebezpiecznych w wirtualnej rzeczywistości. Tworzenie scenariuszy, których wielokrotne odegranie w rzeczywistości jest zbyt kosztowne. Możliwość wielokrotnego szkolenia pracowników przy użyciu tych samych aplikacji, bez zagrożenia dla ich zdrowia i życia.

Rzeczywistość Wirtualna White Label

Rozwiązania przygotowane specjalnie dla współpracujących z nami agencji reklamowych i marketingowych oraz dużych firm, wymagających zindywidualizowanych aplikacji VR i pomocy w ich implementacji. Dla stałych klientów korzystne warunki współpracy.

W jakich branżach doskonale sprawdza się wirtualna rzeczywistość?

Handel nieruchomościami

Wirtualne spacery i e-prezentacje przeprowadzane dla klientów niezależnie od ich lokalizacji. Personalizacja wyglądu i wyposażenia wnętrz w zależności od preferencji w celu zwiększenia szansy na zawarcie umowy.

Budownictwo

Plany, projekty i modele budynków w 3D. Wirtualny spacer potencjalnych klientów po przyszłym obiekcie. Szkolenie pracowników i zapoznanie ich z zasadami bezpieczeństwa na wirtualnym placu budowy.

Turystyka

Wirtualny spacer po dowolnie wybranym przez potencjalnego klienta obiekcie. Prezentacje VR hoteli, restauracji, obiektów sportowych, zabytków i popularnych atrakcji turystycznych.

Logistyka i transport

Aplikacje treningowe i szkoleniowe dla przyszłych i obecnych kierowców. Wirtualna prezentacja floty i poszczególnych elementów łańcucha dostaw. Wizualizacje tras i natężenia ruchu.

eCommerce

Wirtualna obsługa klienta i e-przymierzalnie ubrań. Prezentacje produktów w wirtualnym środowisku, które umożliwiają klientom ich przetestowanie i porównanie oraz ułatwiają dokonywanie wyboru.

Marketing i reklama

Aplikacje mobilne wykorzystujące VR do prezentacji Twojej oferty. Instalacje na targi, konferencje i wydarzenia branżowe. Rozwiązania wykorzystujące Oculus Rift i Microsoft Kinect, pozwalające Twoim potencjalnym klientom „doświadczyć” Twojego produktu lub usługi.ntów.

Przekonaj się, jak Rzeczywistość Wirtualna może realnie odmienić Twój biznes

 

Napisz do nas

Co wyróżnia naszą pracę?

VR szyty na miarę

Personalizacja aplikacji wykorzystujących VR jest kluczem do ich skuteczności. Właśnie dlatego wszystkie rozwiązania dopasowywane są do indywidualnych potrzeb i specyfiki danego biznesu.

Jasne warunki współpracy

Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Cenimy czas, zarówno Twój, jak i nasz. Już na początku ustalamy jasne warunki współpracy tak, by przebiegała ona sprawnie i bezproblemowo.

Stawiamy na wspólny sukces

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta. By móc dostarczyć Ci dokładnie taki projekt, jakiego potrzebujesz, dokładnie omawiamy wszystkie szczegóły i informujemy Cię na bieżąco o postępach w pracy.

Zobacz nasze przykładowe projekty

 

Przejdź do Portfolio

Współpraca z nami w trzech prostych krokach:

Pierwszy kontakt

Wszystko zaczyna się od pierwszego maila lub telefonu. Po nawiązaniu kontaktu zbieramy jak najwięcej informacji, które pomogą nam wybrać właściwe rozwiązania i dostarczyć produkt końcowy, dopasowany do celów firmy i grupy docelowej.

Planowanie i poszukiwanie rozwiązań

Czasami polecamy naszym klientom inne narzędzia niż te, których sami poszukiwali. Starannie omawiamy wszystkie przygotowane warianty i pomagamy wybrać ten najlepszy. Pracowaliśmy już przy wielu projektach i chętnie służymy naszym doświadczeniem.

Pracujemy i wdrażamy

Gdy wiemy już, co robić, przystępujemy do działania. Regularnie omawiamy postępy, a jeśli projekt wymagał podziału na etapy – przesyłamy do akceptacji poszczególne materiały lub sami zasięgamy informacji, które pomogą nam dokonać niezbędnych zmian.

Zostaw swój adres email lub telefon
a my skontaktujemy się by dobrze poznać Twoje potrzeby
Opowiedz nam o swojej firmie – a my powiemy Ci, jak VR może zmienić Twój biznes.