Pirx

Na jakie platformy tworzymy?

iOS

Programowanie aplikacji mobilnych na iPhony i iPady Apple.

Android

Programowanie aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android

Windows Phone

Programowanie aplikacji na smartfony Windows Phone

Co oferujemy?

Projektowanie aplikacji mobilnych

Tworzymy aplikacje i oprogramowanie mobilne dla firm na różnym etapie rozwoju. Z naszej oferty korzystają startupy, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz agencje marketingowe – również te o zasięgu międzynarodowym.

Aplikacje reklamowe i marketingowe

Kodujemy aplikacje, które ułatwią prezentację Twojej firmy i pomogą Ci pozostać w stałym kontakcie z potencjalnymi i aktualnymi klientami. Wykorzystujemy rozwiązania Augmented i Virtual Reality – czyli rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość.

Aplikacje dedykowane (natywne)

Czyli takie, które stworzone są specjalnie z myślą o jednej, wybranej platformie (Android, iOS lub Windows Phone). Są najlepiej zoptymalizowane, cechują się wysoką stabilnością działania i doskonale współpracują z danym telefonem lub tabletem.

Aplikacje hybrydowe

W przeciwieństwie do aplikacji natywnych, tworzone przez nas aplikacje hybrydowe mogą zostać wykorzystane na kilku platformach jednocześnie. Daje to możliwość dotarcia do większej liczby użytkowników bez konieczności kodowania kilku osobnych aplikacji.

Aplikacje mobilne typu white label

Prowadzisz agencję marketingową lub z innych względów potrzebujesz aplikacji, które będziesz mógł dowolnie obrandować? Skontaktuj się z nami – dla stałych klientów przewidzieliśmy korzystne warunki umowy.

Jakie branże wykorzystują nasze aplikacje mobilne?

Bankowość i ubezpieczenia

Bezpieczne aplikacje do zarządzania kontem i e-portfelem, przetwarzania płatności, lokalizacji bankomatów oraz prezentacji oferty i instrumentów finansowych.

Handel detaliczny i hurtowy

Intuicyjne aplikacje umożliwiające prezentacje towarów, wgląd w zapasy towaru czy zarządzanie relacjami z klientem. Te stworzone z myślą o Twoich klientach, umożliwiają im dokonywanie zakupów bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Logistyka

Zaawansowane możliwości zarządzania inwentarzem i flotą, śledzenie samochodów, mapy i trasy. Możliwość wizualizacji poszczególnych elementów łańcucha dostaw oraz skanowania kodów i obsługi klientów końcowych z poziomu aplikacji.

Nieruchomości

Wirtualne spacery po nieruchomościach i e-prezentacje obiektów. Zarządzanie relacjami z klientem, lista obiektów w ofercie ze szczegółami oraz kalendarz eventów wraz z zaproszeniami.

Budownictwo

Wizualizacje placu budowy, oferta nieruchomości, informacje o nowych inwestycjach. Zarządzanie umową z poziomu aplikacji. E-szkolenie i wdrażanie pracowników, bezpieczeństwo na placu budowy.

Energetyka, telekomunikacja i inne usługi

Dostęp do rachunków z poziomu aplikacji, zarządzanie planem taryfowym. Prezentacja oferty, wygodna forma bezpośredniego kontaktu na linii firma – klient.

Wykorzystaj aplikacje mobilne w swojej branży

 

Napisz do nas

Dlaczego warto zainwestować w aplikacje?

Jesteś w stałym kontakcie z grupą odbiorców

Aplikacja to doskonałe narzędzie marketingu bezpośredniego. Wykorzystując powiadomienia push, możesz być w kontakcie ze swoimi klientami przez 24 godziny na dobę.

Zwiększają zaangażowanie i lojalność marki

Aplikacja mobilna stale przypomina użytkownikom o Twojej firmie. Dzięki niej chętniej korzystają z Twoich usług, częściej wracają i są mniej skłonni przejść do konkurencji.

Twoi klienci mają prosty dostęp do Twojej firmy

Użytkownicy Twojej aplikacji mają Cię zawsze w zasięgu ręki. Wystarczy jeden ruch palcem, by móc połączyć się z Twoją marką i uzyskać dostęp do wszystkich ważnych informacji.

Wyróżniasz się na tle konkurencji

Obecnie wciąż niewiele firm posiada własną aplikację mobilną. Pozwala to wyróżnić się na tle konkurencji i zaoferować Twoim klientom coś, czego nie mogą im dać inne firmy w Twojej branży.

Zacznijmy współpracę już dziś

 

Napisz do nas

Co wyróżnia naszą pracę?

Aplikacje tworzone od zera, specjalnie dla Twojej firmy.

Doskonale wiemy, że każdy biznes jest inny. By móc zaoferować Ci pełnowartościowy produkt, który pozwoli Ci uzyskać najwyższy zwrot z inwestycji, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nie sprzedajemy szablonów.

Przejrzysty proces deweloperski

Jesteśmy z Tobą w ciągłym kontakcie. Wspólnie rozmawiamy o Twojej firmie, jej potrzebach i wyszukujemy najlepsze rozwiązania. Gdy przystępujemy do pracy – na bieżąco informujemy Cię o postępach i odpowiadamy na wszystkie powstałe pytania.

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem

Naszym celem jest przede wszystkim pomóc Ci stawić czoła wyzwaniom, które stoją przed Tobą i Twoją firmą. Dbamy o to, by aplikacja mobilna, którą otrzymasz, była dokładnie tym, czego oczekujesz i czego potrzebuje Twój biznes i Twoi klienci.

Zobacz nasze przykładowe projekty

 

Przejdź do Portfolio

Współpraca z nami w trzech prostych krokach:

Poznajemy Twój biznes

Nasze aplikacje mają służyć przede wszystkim Twojej firmie. Dlatego tak ważne jest dla nas poznanie Twojej firmy, jej klientów i ich potrzeb.

Doradzamy i planujemy

Jesteśmy doświadczonym zespołem programistów. Zaplanujemy z Tobą aplikację, która pomoże Ci rozwinąć Twój biznes i którą docenią Twoi klienci.

Tworzymy i wspieramy

Gdy znamy już wszystkie szczegóły, bierzemy się do pracy. Pozostajemy z Tobą w stałym kontakcie, zarówno w trakcie, jak i po realizacji projektu.

Zostaw swój adres email lub telefon
a my skontaktujemy się by dobrze poznać Twoje potrzeby
Gotowy do pracy? A może chcesz zadać nam jakieś pytanie?